Změna je život – fotoproměna

Každá žena si zaslouží péči a já jsem ráda, že jsem ji (v rámci výhry v soutěži na mém Facebooku Petra Chromá – WellU) mohla dopřát paní Hance.

Celá proměna, včetně focení v ateliéru trvala 4 hodiny. A byla to opravdu zábava. Celý průběh nafotila Alena Oršoničová.

Den D – fotoproměna

Den jsem začaly povídáním, kávou a ochutnávkou zdravých tyčinek Slim Food. Tyčinky jsou výborné na hubnutí nebo jako zdravá svačinka. Dají Vám energii a zasytí – to přesně jsme potřebovaly.

Péče o pleť je základ

Prvním a velice důležitým krokem bylo kosmetické ošetření pleti a úprava obočí. Protože jen na prozářené a hydratované pleti může vyniknout krásný make-up.

Já ve svém kosmetickém salonu pracuji s kosmeceutikou LARENS. Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika LARENS odpovědí na potřeby problematické pleti se sklonem k alergiím. Jsou vhodná i pro pleť s atopickým ekzémem, který umí i řešit.

Součástí  kosmetické péče je i doporučení konkrétních přípravků pro domácí péči. Klientka ode mě dostane přesné instrukce, jak se o svou pleť denně starat a také jí předám do rukou nástroj – tedy konkrétní produkty – se kterými jí to půjde snadno a efektivně.

Líčení

Líčení jsme zvolily neutrální, do hnědé barvy, aby nám ladilo i se zvoleným oblečením na focení. A naší krásné modelce to moc slušelo.

Zaměřila jsem se hlavně na výraznější oči.

 

Účes

O účes se postarala kadeřnice Iva Wagenknechtová ze Salonu Perla Hustopeče.

A výsledek?

Posuďte sami, jak se nám proměna povedla. Určitě se nám povedlo podtrhnout přirozenou krásu paní Hanky.

Celý den dokumentovala Alena Oršoničová  – Fotoatelier Hustopeče u Brna.

Oblečení nám zapůjčil obchod Luu Style Podivín.

Nebojte se změny! Chcete zažít také takový den? Zavolejte mi nebo napište! 777253359

 

Jako kosmetička vím, že kosme(ceu)tika umí změnit život. Mám v rukou špičkové produkty, které díky patentované technologii jsou na trhu unikátní. Umím řešit a vyřešit Vaše starosti s pletí i problémy pokožky celého těla. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.