Snídaně s kosmetičkou

Sobota ráno. Hezky se nalíčím, učešu a obleču si veselé letní šaty (a hlavně nezapomenout foťák a mobil…). Jedu do nedaleké vesničky, do jedné vyhlášené kavárny, na speciální snídani. Jedná se o Křest knihy Gastrokroužek Spojilo nás jídlo. Těším se na dobré jídlo, výbornou kávu a na zajímavé lidi. Díky mé práci a všem aktivitám, co k tomu patří, jsem se seznámila s mnoha zajímavými lidmi, kteří mě velmi inspirují a já jsem za to opravdu moc vděčná.

Na tuto akci jsem neměla s kým jít, takže jsem se rozhodla, že vyrazím sama a prostě se seznámím.  Protože, když chceme v životě něco zažít nebo i změnit, tak se musíme pohnout z místa a já často i říkám „jít do akce“. A stálo to za to (i přes některé komplikace).

Snídaně…

Když už jsem skoro v cíli, tak si uvědomuju, že jsem zapomněla doma peněženku a nemůžu tak zaplatit vstupné, ve kterém je zahrnuta Kuchařka Gastrokroužku a také snídaně. Říkám si, že to na místě nějak vymyslím a snad mě domů nepošlou.

Kousek od kavárny míjím penzion, ve kterém se před necelým rokem ženil můj bratr. Byla to krásná svatba, opravdová oslava lásky dvou výjimečných lidí, kteří se neskutečně milovali. Ano, milovali. Záměrně píšu minulý čas, protože bratr nedávno zemřel po tragické nehodě.

Ubrečená a totálně rozhozená vstupuju do kavárny Dvorek (Dvorek :: café wine bistro :: Bořetice). Zmateně vysvětluju, že nemám peníze a snažím se neplakat. Asi si myslí, že jsem blázen. Ale jsou na mě moc milý a pozvou mě dál i bez zaplacení (peníze pošlu později na účet).

Čas jen pro mě

Jsem moc ráda, že jsem si mohla užít klidnou a výbornou sobotní snídani s úžasnými lidmi. Je to můj čas, moje relaxace.

Ale také trochu práce, protože některé ženy zvu ke mně do salonu na ošetření pleti a také navazuji další kontakty na spolupráce.

 

Poslední dobou ve svém životě potkávám jenom milé, pozitivní a vstřícné lidi. A víte proč? Já jsem taky taková. Stačí se usmívat, komunikovat, pomáhat ostatním a veškerá ta pozitivní energie a nálada se mi zase vrací.

Buďte hodní především sami na sebe, dopřejte si relaxaci, mějte se rádi. Pak budete vyzařovat krásu a pozitivní energii i do svého okolí.

  

 

Jako kosmetička vím, že kosme(ceu)tika umí změnit život. Mám v rukou špičkové produkty, které díky patentované technologii jsou na trhu unikátní. Umím řešit a vyřešit Vaše starosti s pletí i problémy pokožky celého těla. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.