Jak vykouzlit úsměv

KOSMETIČKA V AKCI

Základem mojí práce je pomáhat ženám, aby byly krásné a cítily se dobře. Myslím, že moje poslání bylo do puntíku splněno právě tady – v Sociálně terapeutickém centru v Brumovicích.

Krásné dámy, příjemně strávený čas a úžasná energie.

Se ženami jsem v STC strávila 2 hodiny, ve kterých jsme si povídaly o kosmetice i líčení. Vysvětlila jsem, jak a proč se o svou pleť starat a také jak vybírat kosmetiku v obchodě. Další část povídání byla líčení. Na to se dámy těšily asi nejvíc. Změřily jsem se hlavně na barvičky a oční stíny. Nejoblíbenější barvou byla fialová. A holkám to opravdu moc slušelo.

Každá žena v každém věku by se měla o svou pleť starat. A to nejen proto, aby byla krásná a svěží, ale také aby cítila dobře.

Sociálně terapeutické centrum Brumovice

Centrum je určeno pro osoby se mentálním postižením, kombinovaným postižením a poruchami autistického spektra.

Tato skupinka mladých žen se schází v STC každé úterý. Klientky žijí u rodičů a díky tomuto setkávání mají smysluplnou náplň volného času.

 

Centrum je stavebně i funkčně rozděleno na dvě části:

  • pracovní část (dílny) tvoří dílna keramická, textilní, výtvarná, dřevařská a dílna na výrobu svíček a mýdel
  • aktivizační část je tvořena ateliérem pro různorodé činnosti (např. promítání filmů, cvičební koutek, relaxační koutek), snoezelenem (speciálně vybavená místnost pro multismyslové vnímání) a balneo místností s hydromasážní vanou a masérským lůžkem

 

Když jsem přijela domů, tak jsem byla až do večer nabitá energií.

Jako kosmetička vím, že kosme(ceu)tika umí změnit život. Mám v rukou špičkové produkty, které díky patentované technologii jsou na trhu unikátní. Umím řešit a vyřešit Vaše starosti s pletí i problémy pokožky celého těla. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.