Cítit se každý den jako nevěsta

Nedávno se můj čtyřletý syn díval na mou svatební fotku a říká mi:
,,Kdo je ta paní?“
,,To jsem přece já,“ odpovídám.

Já myslím, že jsem za těch 10 let tak moc nezměnila… Nebo ano?

Největší změnu a posun ale nevidím v mém vzhledu, ale především v tom, jaké jsem a jak se cítím. Jsem sebevědomější, jdu si za svými sny a cíli, jsem empatičtější, cítím větší pokoru i nadhled.

Když jsem se vdával, bylo mi 26 let.
Kosmetiku jsem tehdy moc neřešila, používala jsem hlavně indulonu, protože moje pleť byla velmi problematická a citlivá. Tehdy mi v této oblasti nikdo moc neporadil a bojovala jsem se sebevědomím.

 

Ale na svatbě jsem chtěla vypadat dokonale

Kromě toho, že se nechám krásně nalíčit od profesionální kosmetičky, jsem věděla, že musím zapracovat na své pleti. Zašla jsem tedy ke kosmetičce, která se o všechno postarala. Nechala jsem se hýčkat péčí o pleť, úpravou obočí i líčením.

Byl to krásný pocit, být nevěsta. Vybírat šaty, boty, zajít si na kosmetiku.

Opravdu jsem si to užívala a cítila jsem se krásná. Po svatbě jsem ale na kosmetiku už nešla. No zpětně toho lituji, že jsem v této péči o sebe nepokračovala. Ale cesta mého života přeci jen ke kosmetice vedla.  Po 10 letech, přestože jsem vystudovala bomemistiku, tak pracuji jako profesionální kosmetička.

Je mi 35 let. Jsem maminka dvou malých dětí (4 roky, a 18 měs.), navíc podnikám, mám rodinný dům, zahradu… A přesto si čas na sebe najdu vždy. Ať už na denní péči o pleť ráno i večer, tak na profesionální ošetření pleti v salonu.

Milé dámy, proč bychom nemohly tento pocit „být opečovávanou nevěstou“ užívat častněji? Každá žena si zaslouží čas pro sebe.

Není to jen o tom, že pak lépe vypadáme, ale hlavně se pak lépe cítíme. Pokud se o sebe vědomě a s láskou staráme, máme na sebe čas, tak se to projeví ve všech oblastech našeho života. Budeme pak krásné, vyrovnané a sebevědomé maminky a partnerky.

Moje cesta vedla od měsíčkové indulony až k povolání kosmetičky.

Můj příběh najdete tady www.petrachroma.cz

 

Jako kosmetička vím, že kosme(ceu)tika umí změnit život. Mám v rukou špičkové produkty, které díky patentované technologii jsou na trhu unikátní. Umím řešit a vyřešit Vaše starosti s pletí i problémy pokožky celého těla. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.