Tajemství pro krásnou pleť

V době, kdy jsem tvořila webové stránky, obsah blogu a pracovala na e-booku (který je o tom, jak mít krásnou pleť) a také budovala svůj kosmetický salon (připravovala jsem se kosmetickou zkoušku), tak moje pleť nebyla úplně v pořádku. Určitě se tam promítla souvislost s mým životním stylem a stresem. Především dlouhodobé kojení, málo spánku a také ne úplně ideální strava ( kafe a čokoláda)… a do toho ta dlouhá zima… brrrr!

Pořád mi běželo hlavou, že nejsem dost dobrá, abych někomu radila, a taky dost krásná a už vůbec ne dokonalá!

Ano, opravdu jsme měla pocit, že musím být první dokonalá a pak teprve něco začít tvořit.

Když jsem dopsala svůj e-book (tehdy měl pracovní název: Sama sobě kosmetičkou) a všechny kapitoly o tom, jaký je správný systém péče o pleť, tak mi tam přece jen něco chybělo. Byla to taková suchá teorie. Ptala jsem se sama sebe, co ty ženy přiměje, aby to všechno dělaly, aby čistily pleť  i ráno, aby se každý večer odlíčily? Aby se věnovaly péči o sebe více (důkladně, systematicky), a aby je to bavilo a viděly výsledky???

Uvědomila jsem si, že je třeba mít hlavně zdravé sebevědomí, mít se ráda a dělat tu péči vědomě a s láskou. A na tohle jsem u sebe tehdy zapomněla!

Začala jsem přemýšlet, co to vlastně znamená, mít se ráda… A jak se k tomuto pocitu dopracovat? Vždyť já to sama u sebe dělám špatně. Moje péče o pleť je dobrá, ale je to spíš rutina.  Ještě si u toho stihnu říct, jak nejsem dost dobrá a dost hezká… a zanadávat si na nějakou vrásku nebo pupínek… a pak všechny ty vlastní výčitky: co ,,bych měla“ dělat, co všechno nestíhám nebo nezvládám, co se ode mě očekává…

Jenže jak to udělat, jak se mít ráda?

Všechny tyto informace jsem sepsala do e-booku. Praktické rady a návod, jak se o pleť starat. Ucelený systém péče o pleť, včetně různých fíglů a vychytávek.  A přidala jsem i tu tajnou esenci, magickou formuli – jak se mít ráda a jak udělat z rutiny rituál.

Kromě té fyzické očisty je třeba se dopracovat i k pročištění hlavy. Stačí pár cílených myšlenek, přidat motivaci a jasná pravidla.

Milé dámy, mám pro vás kosmetickou výzvu! Stáhněte i e-book zdarma a uvidíte a vyzkoušíte, jak to skvěle funguje. Budete zářit celý den a vaše nálada a energie bude výborná.

 

Mně se to opravdu povedlo, vyzkoušela jsem vše nejdříve na sobě a pleť okamžitě začala reagovat a velmi se zlepšila. Praktické rady můžete aplikovat i na jiné oblasti ve svém životě. Ranní péče o pleť může být dokonalý START  a také součástí celého komplexního ranního rituálu, který vám ušetří čas a pomůže začít den s pozitivní náladou a spoustou energie.

Někdy to všechno moc dobře víme, ale chybí nám impulz – nějaké nakopnutí pro (objevení) RE-START naší krásy. Já pro vás mám nakopnutí v podobě tohoto e-booku: 

Tajemství kosmetiček pro krásnou pleť

 • Nemáte na sebe čas?
 • Vaše krémy nefungují?
 • Řešíte vrásky nebo pupínky?
 • Péče o pleť vás nebaví? – Stáhněte si tento e-book:

A už pro vás píši další elektronickou knihu, která půjde ještě více do hloubky.

Najdete v ní informace:

 • Jak a jaké používat séra, masky a peelingy.
 • Jak s pletí souvisí strava a pitný režim (střeva, enzymy…).
 • Jaké kosmetické pomůcky si můžete pořídit domů.
 • Péče o oči a oční okolí.
 • Masáže a mikromasáže (odkazy na speciální cvičení pro vaši pleť).
 • Jak čistit své štětce a udržovat dekorativní kosmetiku.
 • A další témata…

 

Další tipy a zajímavé informace najdete na mém facebooku https://www.facebook.com/kosmetickavakci/

i v uzavřené skupině RE-START ženské krásy.

Na instagramu mě najdete jako petruskax.

Jako kosmetička vím, že kosme(ceu)tika umí změnit život. Mám v rukou špičkové produkty, které díky patentované technologii jsou na trhu unikátní. Umím řešit a vyřešit Vaše starosti s pletí i problémy pokožky celého těla. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.