Jako kosmetička vím, že péče o sebe umí změnit život.

 

Mám v rukou špičkové produkty, které jsou na trhu unikátní.

 

Umím řešit a vyřešit vaše starosti    s pletí: akné, vrásky, pigmentové skvrny, ekzém.

 

 

KOSMETIČKA V AKCI

ANEB

KOSMETIKA A POROD V AUTĚ MI ZMĚNILY ŽIVOT

,,Petruško, Ty ani nejsi moc hezká”, řekla mi v mých 15 letech babička. A já jsem se tak roky opravdu cítila.  Hlavní příčinou byly problém s pletí a akné.  A nějaká vnitřní krása mi byla tehdy fakt jedno. Každá dívka i žena chce vypadat dobře. Nízké sebevědomí mě provázelo celý život.
 
,,A radši nikam nechoď a buď doma." To mi zase říkali rodiče. Byla jsem taková hodná holčička (celkem šikovná a chytrá, ale totálně neakční, trochu pecivál, sebevědomí nula a z tělocviku dvojka:-) Domácí puťka.
 
A TEĎ JSEM AKČNÍ KOSMETIČKA.
 
Nejsem kráska ani modelka, ale starám se o sebe, umím se nalíčit. Mám jednoduchý systém péče o pleť. Ve všech těchto oblastech také pomáhám druhým.
 
Pracuji jako kosmetička a vizážistka. Dělám reklamu, on-line marketing, reportáže z různých oblastí. Mám svou firmu - chráněnou dílnu, která půjčuje pečovatelská lůžka.
 
Ve svém kosmetickém salonu pracuji s produkty na přírodní bázi, které jsou vyrobeny na základě nejmodernější patentované technologie - jsou vyvinuty podle posledních výzkumů v kosmetologii, farmacii a biochemii (tyto výrobky mají označení kosmeceutika).
 
Velmi mě těší, že vidím úžasné efekty u svých klientek. Ženy se mi mění před očima a jsou velmi spokojené.

Líčím a léčím

Uzdravením pokožky nebo změnou vizáže u žen, můžu změnit jejich život (nebo i přístup k životu a sebevědomí). V mé práci je pro mě důležitý osobní a individuální přístup.
 

Našla jsem rovnováhu v péči o zdraví, pleť i duši. A díky své energii a úžasným produktům pomáhám ženám s péčí o sebe. 

 

Chodila jsem s hlavou sklopenou

Celý život se potýkám s problematickou a velmi citlivou pletí. Hledala jsem informace, zkoušela jsem různou kosmetiku. Pátrala jsem také v lékárnách, měla jsem různé doplňky stravy…

Nic nefungovalo ideálně a dlouhodobě. A nakonec už jsem se mazala jen indulonou.

Pamatuju si, jak sem jezdila ze školy autobusem a seděla jsem s hlavou sklopenou a s rozpuštěnými vlasy, aby mi nebylo vidět do obličeje. Když jsem s někým mluvila, tak jsem se dívala převážně do země. Někdo si asi myslel, že jsem namyšlená, ale já se prostě jen styděla.

 

Změna, cesta a náhoda

Před dvanácti lety jsem se díky náhodě začala v oblasti kosmetiky více vzdělávat, našla jsem zajímavé produkty a zjistila jsem, jaký je správný system péče o pleť, absolvovala jsem různá odborná školení zaměřená na dermatologii a péči o pleť a také vizážistické kurzy.
 
Ale po dvou těhotenstvích a dlouhodobém kojení jsem byla unavená a pleť ani vlasy nebyly v dobré kondici. 
 
V tuto dobu mi zavolala kamarádka... a ukázala novou kosmetiku.
Večer jsem se (trochu neochotně a nedůvěřivě) namazala
a ráno před zrcadlem WAW!
Pleť byla vypnutější, zářivější, taková šťavnatá.

Tato kosmetika mě fakt chytla za srdce a zaujalo mě:
  • Jednoduchý systém péče o pleť, viditelné výsledky a omlazení pleti (to jsem potřebovala).
  • Řešení vrásek, akné, atopického ekzému, jizviček... (ano, to vše jsem na pleti měla).
  • Patentovaná moderní technologie .
  • Léčivý efekt, hojení ran a přesah ke zdraví (protože půjčuji zdravotní lůžka pro domácí péči).
  • Profi řada do kosmetického salonu  (tzn. pomáhat tak ženám individuálně).

Byla jsem z toho paf! Prostě nadšená!

Ale není to tak, že problémy s pletí (a sebevědomím) se vyřeší hned a jedním krémem. Zázraky se nedějí přes noc.

Čekala mě ještě dlouhá cesta a bylo třeba komplexní řešení i v souladu se zdravou stravou (a doplnění přírodními potravinovými doplňky). A hlavně práce s mou hlavou, sebeláskou a sebevědomím.

Ale byl to velký impulz! Osobní i pracovní. Začala jsem pak hned s touto značkou pracovat ve svém kosmetickém salonu.

 

A JAK S TÍM SOUVISÍ POROD V AUTĚ?

 
Díky mému druhému porodu se mi to v hlavě nějak jinak poskládalo a najednou mi vše v mém životě krásně zapadá. Můj chlapeček je drak a vůbec se s tou cestou na svět nemazal. Narodil v autě, na zadním sedadle.
 
Porod byl neskutečný fofr  – necelou hodinu od první kontrakce byl Mišák venku. Manžel zastavil před porodnicí - uprostřed silnice, přiletěly sestry, sundaly mi kalhoty a Mišák vyletěl. Venku bylo -6. Daly mi ho na hrudník a zachumlaly do mikiny. Krásné zdravé miminko 4200g.
 
Byl to velmi intenzivní zážitek, který mi dal sílu a nadhled. Posunulo mě to do akce a začala jsem ve svém životě spoustu věcí měnit.  Mám velkou energii a jsem si jistá, že dokážu cokoliv. 
 
Všechno se děje z určitého důvodu a cítím, že moje cesta je především o tom, abych pomáhala lidem. Věřím, že mohu být inspirací a pomocnou rukou pro mnoho žen.